INFORMACE O BAHENNÍ BITVĚ 2097
Předběžně bych Vás chtěla upozornit na pár záležitostí a na nejdůležitější pravidla.

Začátek bitvy propukne chviličku po čtvrté hodině, potom co vám jen ve vysvětlím pravidla, která si opozdilci budou moci přečíst na letáčcích přímo na místě, a kterýkoliv z účastníků ji rozpoutá. Věřím tomu, že půjde opravdu jen o kraťoučký okamžik.

Po bitevním poli bude strašit speciálně upravená zlatonka, taková, která nelétá moc vysoko, ale její chycení ani tak nebude snadné. Jakmile se některý z účastníků zmocní této zlatonky, bitva tím končí.

Pokud se opozdíte, nevadí. Do bitvy se zapojte. Berte ale na vědomí, že v okamžiku, kdy se přidáte, budete nejčistší ze všech, a tak by na Vás mohl mít někdo pifku.

Na místě nebude žádné místo pro diváky. Pokud tedy počítáte s tím, že se přijdete jen koukat, obávám se, že to i tak pěkně schytáte. O:-)

Bitva by měla probíhat stylem zimní koulovačky, ovšem je povoleno nabrat si do rukou spoustu bahna a pěkně ho po soupeři rozmazat. Povoleny jsou i individuélní souboje dvojic a také masové souboje kdy se jeden druhého budete snažit povalit.

Naopak surové žduchání, pěstní souboje, škrcení, vyškrabávání očí, škubání vlasů a podobné zákeřnosti, po kterých by akorát mohla téct krev, jsou zakázány!!!

Mezi účastníky bude utajené elitní komando, které bude dohlížet na fair play a tyto prohřešky zastaví hned v zárodku.
! Pokud by se mezi staršími studenty, nebo profesory našel jakýkoliv zájemce o to stát se členem elitního komanda, prosím, ozvěte se mi soví poštou. Vaši pomoc nesmírně uvítám.

AA